Białczyński

Awatar użytkownika
Belica
Moderator

Białczyński

Postautor: Belica » 19 sierpnia 2016, 22:32 - pt

Bzdury pochodzą stąd: Białczynski.pl. Ponieważ artykuły autorstwa Czesława Białczyńskiego krążą po internecie wrzucamy też jego teksty z innych miejsc.

Ja zacznę od regulaminu.

Moi drodzy, ponieważ niestety Dezinformatorzy uparcie atakują Nasz Blog i uporczywie kierują każdą dyskusję na boczne tory, zgodnie z Podręcznikiem Dezinformacji, jesteśmy zmuszeni przyjąć zasadę ograniczającą swobodę wypowiedzi.

Czytaj: ktoś się ze mną nie zgadza i potrzebuję teorii spiskowej, bo argumentów nie mam, a przecież nie mogę się mylić. Proszę o przysłanie mi egzemplarza Podręcznika Dezinformacji.

To miejsce nie ma służyć rozpowszechnianiu bredni w rodzaju, że np. w Polsce każdy kto chce może wyprodukować film fabularny jaki mu się podoba, czy też że może opublikować dowolny artykuł w dowolnym dzienniku lub tygodniku o masowym nakładzie. To miejsce nie ma służyć wygłaszaniu absurdów o tolerancji religijnej, bo dobrze wiemy, że nikt nie zwrócił Rodzimowiercom Polskim ani jednego miejsca ich Kultu, takiego na przykład jak Góra Ślęża , czy Święty Krzyż.

1. Tolerancja religijna nie polega na tym, że każdy dostaje utracone przed wiekami ziemie. Jeśli jest inaczej, proszę o tolerancję dla moich ok. 25% szlacheckich korzeni, chcę odzyskać ziemie po przodkach.
2. W Polsce nie można wyprodukować filmu ani opublikować artykułu. Czyżby autora odrzucili redaktorzy naczelni dzienników? Zawsze może założyć własny, a potem postarać się o masowy nakład.
Edycja: nie jestem pewna, czy przymiotnik ,,masowy" pasuje do ,,nakładu". Google znajduje jedynie nakład środków masowego przekazu, ewentualnie nakłady pracy ludzkiej i produkcję masową. Nakłady opisywane są jako niskie, wysokie, średnie, małe, duże, mniejsze i większe.
3. Nazwy religii i ich wyznawców małą literą, podobnie przymiotnik ,,polski".
4. Gdzie mi te spacje przed przecinkami sadzisz?
5. Kult to fajny zespół, ale chyba nie o to chodziło, więc proszę o małą literę.

Kto włada mediami wiemy i wiemy, [i wiemy i jeszcze trochę wiemy - dop. Belicy] że nie ma ani jednego demokratycznego dziennika w Polsce czy też wolnej masowej telewizji. Kiedy powstanie dziennik lub stacja telewizyjna, w których na jednej szpalcie/ w jednym programie opublikują swoje artykuły/wypowiedzą się Michnik i Rydzyk, oraz Narodowcy i Zielone Brygady, bez zbędnych komentarzy redakcyjnych, wtedy uznamy taki nasz pogląd na „demokrację” w Polsce za nieuprawniony.

Demokracja to neutralne światopoglądowo dzienniki? A nie... no nie wiem, rządy ludu? Coś politycznego? Albo coś realnego, bo ten Michnik i Rydzyk w jednym programie to nie mieszczą mi się w głowie.

Dopóki nie ma w Polsce demokracji, każdy kto będzie chciał na TYM BLOGU głosić poglądy przeciwne, będzie bez ostrzeżenia banowany

Jak demokratycznie banuję wszystkich, którzy myślą inaczej!

Publikujemy tutaj prawdę i tylko prawdę

A ja jej tu szukam i tylko szukam.

Twoje działanie i tylko twoje działanie określa twoją wartość
~Johann Gottlieb Fichte
RAT

Postautor: RAT » 19 sierpnia 2016, 23:39 - pt

Brednie. Przecież demokracja jest rządami ludu. Jakiego ludu? No, Lechitów. Dlaczego więc rządzą żydowscy agenci z KK?…

Zaorane ;)

Awatar użytkownika
Niedźwiedź Janusz

Re: Białczyński

Postautor: Niedźwiedź Janusz » 27 sierpnia 2016, 22:27 - sob

Pkt 1: No tak, nie dziwie się już, że pojęcie tolerancji religijnej może robić w głowie niektórych mętlik. Patrzenie do SJP boli. Już mijam klasyczny przytyk do Żydów. Monotematyczni są oni wszyscy.
Pkt 2: Można bardzo wiele, tylko musi dany utwór filmowy czy literacki przedstawiać jakieś wartości (mówiąc 'wartości' nie mam na myśli to, że wsadzimy cytat z JP2 tu i tam i każdy paszkwil urasta do rangi wiekopomnego dzieła). Przypomina to pobąkiwania nabzdryczonych patroidiotów, że żadne kino nie chciało puszczać tego filmidła o rotmistrzu Pileckim, albo ostatnie bzdryczenie się ministra Glińskiego, że 'Historia Roja' nie została do przyjęta do konkursu głownego festiwalu w Gdyni. Niestety przez niektóre twarde makówy nie chce za nic przejść fakt, że temat nie robi dobrego kina, tylko dramaturgia. Można zrobić genialny film o prostej rzeczy równie prostymi środkami. Widać '12 gniewnych ludzi' nie oglądali. Niech piszą lepsze rzeczy to wydawcy i producenci będą chcieli wyłożyć na nie kasę.

Aleeee nieeeee to przez lobby żydowskie. Widać łatwiej z taką myślą płakać w kącie.

Pkt3: Spokojnie. Pewnie całą resztę piszę jak należy. Tak pokazuje, że coś bardzo lubi. Nawet bardziej niż ortografię języka ojczystego.

Pkt4: Ehhhh nie dziwota, że nikt nie chce mu tych paszkwili drukować ani produkować. W USA ze scenariuszami jest tak, że jak zobaczą byka, albo problemy z przecinkami na pierwszej stronie to wywalają całe 190 stron do kosza. Uważają, że niemożliwe jest to, by ktoś kto nie zna zasad interpunkcji, albo ortografii mógł napisać coś składnego.
Pkt5: Ciekawe czy o Mekce też pisze 'miejsce Kultu' czy to jest bardziej jednostronne?

Michnik z Rydzykiem 'mano a mano'? Super pomysł! Zrobić galę, zamknąć ich w klatce i niech się naparzają na gołe klaty! Ta hekatomba SMSów by paliła przekaźniki telefonii komórkowych. Zastanowiłbym się nad wsadzaniem do jednej klatki onr i greenpeace. Jeszcze czego? Może dać onr'owcom broń białą i palną a greenpeacowców związać. onr'owcy w klatce z antifą to już lepiej. I SMSy lecą jak porąbane!

Niesamowite jest to, w jakim magicznym świecie żyje szacowny aŁtor.

If You open Your mind don't let Your brain fall out

Wróć do „Wielka Lechia”