Era Wilka, nie Wodnika!

Awatar użytkownika
Belica
Moderator

Era Wilka, nie Wodnika!

Postautor: Belica » 20 sierpnia 2016, 14:21 - sob

Żródło

Czym jest Era Wilka?I jaki związek ma ze Słowiańszczyzną oraz rokiem 2012?Otóż,wszyscy pamiętamy zamieszanie z przepowiedniami końca świata w grudniu 2012.W pewnym sensie wydarzenie to nastąpiło.Ziemia zaczęła proces przebiegunowania,ku zmianie wibracji.O tym wydarzeniu pisze również Dmitriy Kushnir w swoim magazynie Slava Rodu:”Epoka Lisa zakończyła się w roku 2012,a rozpoczęła Era Wilka.Era Lisa trwała 1620 lat,rozpoczeła się w 392r naszej ery.Był to czas kłamstwa i obłudy,pod patronatem Boginy Mary,której symbolem jest krzyż z dwoma poprzecznymi liniami.Wilk jest natomiast lekarzem natury,pod patronatem Boga Welesa.Jest to kosmiczny proces związany z przejściem naszego systemu słonecznego przez galaktykę drogi mlecznej.Rosyjskie tradycyjne opowiadania metaforycznie opisują energię Epoki lisa(np bajka o chlebie).

Mara w buddyzmie to zasada niewiedzy i chyba wyjątkowo gorliwie zajmuje się autorką.
Czyli wezmę sobie koniec świata od Majów, epoki astrologiczne, zmienię trochę ich długość, dodam rok, gdy cesarz rzymski Teodozjusz I zakazał wszelkich form religijnych innych niż chrześcijaństwo (bo chrześcijaństwo jest dla mnie tak ważne, że aż pozmieniało astrologię), nazwę czasem kłamstwa i obłudy całą historię swego kraju oraz jeszcze trochę dziejów świata, a żeby nie używać nazwy Era Wodnika itd. ponazywam je od zwierzątek. Do tego pokażę, że zacina mi się spacja.

Poza tym, pokrętna jest logika autorki. Jeśli nie ma na myśli mary-zmory tylko boginię, to chodzi o Marę czyli Marzannę i ta bogini jej zdaniem sprowadziła na świat kłamstwo i obłudę w postaci chrześcijaństwa. Czy tylko mi się wydaje, że bogowie są albo dobrzy, albo nie dotyczą ich takie oceny?

Twoje działanie i tylko twoje działanie określa twoją wartość
~Johann Gottlieb Fichte
RAT

Re: Era Wilka, nie Wodnika!

Postautor: RAT » 20 sierpnia 2016, 16:59 - sob

Belica pisze:Żródło

yā” to zasada niewiedzy. „Māra” (od czasownika znaczącego „zabijać”) z kolei to demon, który jest antagonistą Buddy (więc próbuje go kusić) – a w hinduizmie pomniejszym utrapieniem.

(Swoją drogą, to znaczy, że trzeba zmienić ten wpis w Wikipedii…)

Co do reszty natomiast - ojej. Jak zwykle wrogowie byli tak źli, że biedni Słowianie na źródło mogą podać jedynie przekazy z Plejad. Bo tego, skąd autor artykułu czerpał wiedzę, to ja nie wiem.

PS. jest jakaś >jedna< szczególna, rosyjska bajka o chlebie? (Bo ja rosyjskich bajek się nie tykałem...)

Awatar użytkownika
Belica
Moderator

Postautor: Belica » 20 sierpnia 2016, 18:51 - sob

No chyba trzeba zmienić :)

PS. Kojarzy mi się tylko ukraińska o masie na ciasto. Gdy wyszukałam to w google znalazłam inną wersję tej samej bajki - zamiast masy na ciasto był колоб czyli okrągły chleb. Wersja z masą ciastową była o tym, że nikt nie uniknie swojego przeznaczenia. Śmieszny fakt: zarówno колоб jak i masa ciastowa na końcu są zjadane przez lisa.

~Johann Gottlieb Fichte
Awatar użytkownika
Belica
Moderator

Postautor: Belica » 22 sierpnia 2016, 14:06 - pn

Sierpień u Słowian

Według kalendarza gregoriańskiego,czyli wprowadzonego przez papieża Grzegorza XIII w 1582r-względnie niedawno porównując do kalendarza Słowiańsko-Aryjskiego który ma już 7524 lata(wytłuszczam,ponieważ czas słowiański mierzymy w latach-jedno lato,a nie jeden rok).

Ma to też wersją angielską, w której napisano 7524 summers :)

Wracając,wg tego młodego kalendarza starożytnego Rzymu,mamy teraz miesiąc nazwany na cześć Oktawiana Augusta w wielu krajach Augustem.

Kalendarz gregoriański z XVI wieku kalendarzem starożytnego Rzymu? Rzymianie mierzyli czas przecież od założenia Rzymu.

Niby to nieładnie kopać leżącego, ale jeśli ktoś najpierw zaobserwował mnie na instagramie, a potem udostępnił to, powinien się takiego czegoś spodziewać.

~Johann Gottlieb Fichte
Awatar użytkownika
Belica
Moderator

Postautor: Belica » 18 października 2016, 17:40 - wt

Odpowiem tak:W systemie w którym żyjemy,władza może zamknąć w więzieniu,usunąć lub uciszyć w jakikolwiek inny sposób osobę która działa na niekorzyść tegóż systemu(np.poszerzając swiadomość biorobotów,którzy mają swoją energią zasilać egregor zła,zamiast rozwijać się duchowo,tworzyć,być szczęśliwymi ludźmi).Władza może też zniweczyć imię(np.nazwać rasistą…),odebrać stopień naukowy takiej osobie,lekarz lub nauczyciel może stracić prawo wykonywania zawodu.

Źródło

Zniweczyć zniszczyć coś doszczętnie; udaremnić, unicestwić

Poczułam się jak w starożytnym Egipcie, bawimy się w niszczenie imion :)

~Johann Gottlieb Fichte

Wróć do „Rodzimowierstwo”